Lot n° 1012

WENZEL HOLLAR (1607–1677) — Cathédrale Notre–Dame. — Gravure sur cuivre. — Signée et datée '1649' dans la planche, publiée par Gillis Hendricx. ─ On joint : – Une eau–forte colorée du milieu du XVIIe siècle avec représentation...

Estimation : 250 - 350
de l'abbaye Saint–Michel par Lucas Vorsterman (1595–1675) d'après Johannes Peeters. Les deux encadrées. Tot. : 2 ex. 480 x 330/ 360 x 480 mm (660 x 510/ 540 x 660 mm)
■ Cathedral of Our Lady.
Copper engraving. Signed and dated '1649' in the plate, published by Gillis Hendricx.
─ We add :
– a mid–17th century coloured etching with depiction of the Saint Michael's Abbey by Lucas Vorsterman (1595–1675) after Johannes Peeters.
Both framed.
Tot. : 2 ex. 480 x 330/ 360 x 480 mm (660 x 510/ 540 x 660 mm)

DESCRIPTION NL
■ Onze–Lieve–Vrouwekathedraal.
Kopergravure. Getekend en gedateerd '1649' in de plaat, uitgegeven door Gillis Hendricx.
Bijgevoegd: een midden 17de–eeuwse ingekleurde ets voorstelling van de Sint–Michielsabdij door Lucas Vorsterman (1595 – 1675) naar ontwerp van Johannes Peeters.
Beide in kader.
Tot. : 2 ex.