Lot n° 1014

(CHAMBRE DE RHÉTORIQUE) — Gedenkboek der Luisterrijke Feesten binnen Antwerpen gevierd in den Jare MDCCCLXXV bevattende de Beschrijving en de Afbeelding van den Historischen Optocht Ingericht door de Rederijkkamer De Olijftak. — Album...

Estimation : 100 - 150
in–oblong, complet de 15 planches photo–lithographiques d'après Frans van Kuyck. — Texte imprimée par Buschmann, planches lithographiées par Alker & Chotteau. — Carton d'éditeur, avec dos en cuir et renforcement des coins. 520 x 680 mm
■ (RHETORICIANS) — Gedenkboek der Luisterrijke Feesten binnen Antwerpen gevierd in den Jare MDCCCLXXV bevattende de Beschrijving en de Afbeelding van den Historischen Optocht Ingericht door de Rederijkkamer De Olijftak.
Album in–oblong, complete with 15 photolithographic plates after Frans van Kuyck.
Text printed by Buschmann, plates lithographed by Alker & Chotteau.
Publisher's cardboard, with leather spine and corner reinforcements. 520 x 680 mm

DESCRIPTION NL.
■ (REDERIJKERS) — Gedenkboek der Luisterrijke Feesten binnen Antwerpen gevierd in den Jare MDCCCLXXV bevattende de Beschrijving en de Afbeelding van den Historischen Optocht Ingericht door de Rederijkkamer De Olijftak.
Album in–oblong, volledig met 15 fotolithografische platen naar ontwerp van Frans van Kuyck. Tekst gedrukt door Buschmann, platen gelithografeerd door Alker & Chotteau.
Uitgeverskarton, met lederen rug en hoekverstevigingen.