Lot n° 1123

(PORTRAIT) — Un lot varié des portraits gravés des XVIIe et XVIIIe siècles : – Elizabeth de Devon (par Lombart d'après Antoon Van Dijck), 355 x 240 mm – Johann Jacob Brun (par Bernigeroth d'après Lippold, daté 1738), 310 x 195 mm –...

Estimation : 150 - 200
Ferdinand III (par Cornelis Bloemaert d'après Jacob Bichi), 295 x 195 mm – Pierre Simon (par Edelinck d'après Pierre Ernou), 370 x 250 mm – Paus Sixtus IV (par Peter De Jode), embellie de brocart et de soie, 290 x 200 mm – et 17 autres. Tot. : 22 ex.
■ (PORTRAIT) — A varied lot of 17th and 18th century engraved portraits :
–) Elizabeth van Devon (by Lombart after Antoon Van Dijck), 355 x 240 mm
–) Johann Jacob Brun (by Bernigeroth after Lippold, dated 1738), 310 x 195 mm
–) Ferdinand III (by Cornelis Bloemaert after Jacob Bichi), 295 x 195 mm
–) Pierre Simon (by Edelinck after Pierre Ernou), 370 x 250 mm
–) Paus Sixtus IV (by Peter De Jode), decorated with brocade and silk, 290 x 200 mm
And 17 others.
Tot. : 22

DESCRIPTION NL.
■ (PORTRET) — Een gevarieerd lot 17de–18de–eeuwse gegraveerde portretten :
–) Elizabeth van Devon (door Lombart naar Antoon Van Dijck), 355 x 240 mm
–) Johann Jacob Brun (door Bernigeroth naar Lippold, gedateerd 1738), 310 x 195 mm
–) Ferdinand III (door Cornelis Bloemaert naar Jacob Bichi), 295 x 195 mm
–) Pierre Simon (door Edelinck naar Pierre Ernou), 370 x 250 mm
–) Paus Sixtus IV (door Peter De Jode), aangekleed met brokaat en zijde, 290 x 200 mm
en 17 andere.
Tot. : 22 ex.