Lot n° 34

ALMANACH royal pour l'année 1733. Paris, la veuve D'Houry. In- 8 veau brun, dos à nerfs orné et dor.(Reliure de l'époque usagée) Ex-libris gravé ancien. Exemplaire déboîté.

Estimation : 80 - 100
Adjudication : Invendu