Lot n° 1026

ANONIEM / ANONYME XIX — Un lot varié des dessins divers aux sujets variables: – Constantin Guys (1802–1892), attribué à. Femme debout. Lavis d'encre gris. 185 x 100 mm, – Figure de Laocoön, vu de dos. Encre brune. 330 x 205 mm, – Vue de...

Estimation : 100 - 150
château. Lavis d'encre gris. 225 x 185 mm, – Caricature d'un chanteur et pianiste. Lavis d'encre gris. 250 x 170 mm, – Religieux. Gouache. Un lot de quatre. Provenance: Alexandre Uljaky (coll. stempel Lugt 3532), ca. 320 x 225 mm (x 4), – Vue à Waterloo. Plume d'encre de Chine, lavis brun. 100 x 150 mm, – 'Pont sur la Meuse'. Crayon sur papier jaune. Signé. 130 x 205 mm, – 'Arquebusier'. Encre, aquarelle. Sous passe–partout. 295 x 220 mm. Tot. : 10 ex.
■ A varied lot of original drawings, various themes :
– Constantin Guys (1802–1892), attributed to. Standing woman. Ink, grey wash. 185 x 100 mm,
– Antique Laocoön–sculpture, backwards. Brown ink. 330 x 205 mm,
– View on a chateau. Grey ink, washed. 225 x 185 mm,
– Caricature of singer and pianist. Paintbrush in grey ink. 250 x 170 mm,
– Clergymen. Gouache. A lot of four. Provenance: Alexandre Uljaky (coll. stamp Lugt 3532), ca. 320 x 225 mm (x 4),
– View in Waterloo. Pen in East–Indian ink, brown washed. 100 x 150 mm,
– 'Pont sur la Meuse'. Pencil on yellow paper. Signed. 130 x 205 mm,
– 'Arquebusier'. Ink, watercolour. Under passe–partout. 295 x 220 mm.
Tot. : 10 ex.

DESCRIPTION NL.
■ Een gevarieerd lot originele tekeningen, divers van thematiek :
– Constantin Guys (1802–1892), toegeschreven aan. Staande vrouw. Inkt, grijs gewassen. 185 x 100 mm,
– Antiek Laocoön–sculptuur, ruggelings. Bruine inkt. 330 x 205 mm,
–Kasteelgezicht. Grijze inkt, gewassen. 225 x 185 mm,
– Karikatuur van zanger en pianist. Penseel in grijze inkt. 250 x 170 mm,
– Geestelijken. Gouache. Een lot van vier. Herkomst: Alexandre Uljaky (coll. stempel Lugt 3532), ca. 320 x 225 mm (x 4),
– Gezicht te Waterloo. Pen in Oostindische inkt, bruin gewassen. 100 x 150 mm,
– 'Pont sur la Meuse'. Potlood op geel papier. Getekend. 130 x 205 mm,
– 'Arquebusier'. Inkt, aquarel. Onder passe–partout. 295 x 220 mm.
Tot. : 10 ex.