Lot n° 41

CODEX MEDICAMENTARIUS Sive -Pharmacopoea Gallica jussu Regis optimi et ex ( ) internarum regnii administri, editus a Factultate Medica Parisiensi anno 1818. — Paris, Hacquart, 1818. — In-4 relié basane brune de l'époque, dos lisse orné. (petit...

Estimation : 80 - 100
Adjudication : 80 €
travail de vers sur le mors du second plat).
Pharmacopée recherchée.