Lot n° 109

[DENIS LE CHARTREUX]. — D. Dionysii Carthusiani insigne commentariorum opus in psalmos […]. — Coloniæ, Impensis Petri Quentel, 1534. — In-4°, veau, dos à nerfs (reliure du XVIIIe s.).

Estimation : 80 - 100 €
Timbre humide sur le titre.