Lot n° 118

[HÉBREU]. — Origines hebraeae sive hebraeae linguae antiquissima natura et indoles, ex arabiae penetralibus. — Lugduni Batavorum [Leyde], Apud Samuelem et Joannem Luchtmans et Joannem Le Mais, 1761.— In-4°, demi-veau, dos à nerfs orné...

Estimation : 100 - 120 €
(reliure de l’époque).