Lot n° 144

[THOMAS D’AQUIN (SAINT)]. — Sancti Thomæ Aquinatis […] — Expositio aurea in quinque libros Anicii Manlii Torquati Severini Boetii […]. — Parisiis, Apud Dionysium Moreau, 1641. — Petit in-folio, vélin ivoire, dos à nerfs (reliure de...

Estimation : 100 - 120 €
l’époque).
Ex-libris manuscrit et timbre humide sur le titre.
Quelques accidents.